Alman Kültür Merkezi
Türkiye Deutscheskultur Zentrum
Türkei

 

Deutscheskultur Zentrum Türkei

Almanya`da yüksek öğrenim için kayıtlar başlamıştır.

Anasayfa | Site Haritası | İletişim

Alman Kültür Merkezine Hoşgeldiniz!

Neden Alman Kültür Merkezi ?

► Güvenilir, bilgili, profesyonel ve kalitelidir.

 

► Sadece Almanya konusunda uzmandır.

 

► Amacı para kazanmak değil, gençlere yeni perspektivler sunmayı bir görev bilmiştir.

 

► Kadrosu, bizzat Almanya`da Üniversite öğrenimi görmüş personelden oluşmasından ötürü her konuda tecrübe ve çözüm sahibidir.

 

► Kesinlikle boş vaadlerde bulunmaz ve Vize`yi kesinlikle garanti etmez!

 

► Akılcı ve doğru yönlendirir, para ve zaman kaybınızı önler.

 

► Öğrencilerin memnuniyetini kendisine pusula edinmiştir. Onların başarılarıyla mutlu olur.

 

► Başvuru yapmış her öğrencisiyle özel olarak ilgilenir ve ilişkilerini devamlı sıcak tutar.

 

► Fiyat konusunda en uygun ve branjında en profesyonel olarak danışmanlık hizmeti veren tek kurumdur. Aynı uçakta, aynı koltuk,  aynı hedefe varmak için neden daha fazla danışmanlık ücreti ödeyesiniz ki?

 

► Unutmayın! Damdan düşenin halinden damdan düşen anlar! Biz sizi anlıyoruz ;-)

 

Alman Kültür Merkezi, ekonomik ve sosyal olarak bağımsız bir organizasyondur !
Alman Kültür Merkezi / Vizyon ve Misyonumuz

Bilgi Kirliliğini yok etmek !

Öncelikle  şimdiye kadar Almanya'da yüksek öğrenim hakkında sağdan,soldan duyduğunuz yalan,yanlış her türlü bilgi sandığınız kirliliği beyninizden silmek ve sizleri asıl göreviniz olan öğrencilik hayatınıza konsantre olmanızı sağlamaktır.

 

Başvurunuzun olumlu sonuçlanması durumunda, sizlere gerekli ve her türlü doğru bilgiyi bizzat ulaştıracağımıza emin olabilirsiniz.

 

 

Bırakın biz hal edelim !

Her öğrencinin başvuru dosyası ve başvurulan Üniversite prozedürleri kesinlikle çok farklı ve karışıktır.

 

Öğrenci'den öğrenci'ye bir çok değişiklikler göstermektedir.  Bu sebepledir ki, bir başkasının kabul edilmediği veya yanlış danışmanlıktan kaynaklanan hatalardan dolayı başarısız olunan bir başvuru; sizi olumsuz düşüncelere sürüklememelidir.

 

Bu başvurular gerçek bir profesyonellik ve tecrübe gerektirir. Belgeleriniz titizlikle incelenir ve buna göre size en uygun   okullara başvurularınız yapılır akabinde bu başvurular dikkatle takibe alınır. Bu aşamalardan haberdar edilirsiniz.

 

Üniversitelerden kabul belgesi elimize ulaşmadan, kesinlikle sizlere boş vaadlerde bulunulmaz ! Üniversite başvurunuzun kabulü ve Vizeniz GARANTİ diye sizi boş yere ümitlendiren kuruluşlardan uzak durmanızı şiddetle önermekteyiz !

 

 

Kabul sonrası devam eden dostluk !

Bizim diğer bir farkımız danışmanlık hizmetlerimizin, başka ek bir ücret talep etmeden öğrencimizin Almanya'daki Üniversite hayatı boyunca karşılaştığı her türlü konuda  bizlere başvurmasıyla devam eden bir dostluk çercevesinde cereyan eder.

VİZYONUMUZ

Her iki toplumu kaynaştırmak

Türk ve Alman  toplumları arasında süregelen ilişkileri daha da geliştirmek ve her iki toplumun bireylerinin birbirlerini iyi tanımasını ve anlamasını, her türlü ekonomik ve sosyal ağları geliştirerek her iki toplumun geleceğine olumlu katkılar sağlamaktır.

Unutmayın!

Almanya'da yüksek öğrenim artık bir lüks değil, iyi bir gelecek için zorunluluktur.

 

Asıl olarak öğrencilerimizin sorunları Almanya'da Üniversite'ye başladıktan sonra cereyan ettiği için desteğimizi, ilgi ve alakamızı,çözüm süreçlerini öğrencilerimizle paylaşarak onları doğru yönlendirir ve yalnız bırakmayız.

Almanya'da dil okulu başvurusu, Almanya üniversite başvurusu, Almanya'da master, Almanya'da doktora, Almanya göçmenlik başvurusu, Almanya vize başvurularınız için bizimle temasa geçiniz

Vizyon ve Misyonumuz
MİSYONUMUZ

Copyrights reserved Alman Kültür Merkezi