Alman Kültür Merkezi
Türkiye Deutscheskultur Zentrum
Türkei

 

Deutscheskultur Zentrum Türkei

Almanya`da yüksek öğrenim için kayıtlar başlamıştır.

Anasayfa | Site Haritası | İletişim

Alman Kültür Merkezine Hoşgeldiniz!

Neden Alman Kültür Merkezi ?

► Güvenilir, bilgili, profesyonel ve kalitelidir.

 

► Sadece Almanya konusunda uzmandır.

 

► Amacı para kazanmak değil, gençlere yeni perspektivler sunmayı bir görev bilmiştir.

 

► Kadrosu, bizzat Almanya`da Üniversite öğrenimi görmüş personelden oluşmasından ötürü her konuda tecrübe ve çözüm sahibidir.

 

► Kesinlikle boş vaadlerde bulunmaz ve Vize`yi kesinlikle garanti etmez!

 

► Akılcı ve doğru yönlendirir, para ve zaman kaybınızı önler.

 

► Öğrencilerin memnuniyetini kendisine pusula edinmiştir. Onların başarılarıyla mutlu olur.

 

► Başvuru yapmış her öğrencisiyle özel olarak ilgilenir ve ilişkilerini devamlı sıcak tutar.

 

► Fiyat konusunda en uygun ve branjında en profesyonel olarak danışmanlık hizmeti veren tek kurumdur. Aynı uçakta, aynı koltuk,  aynı hedefe varmak için neden daha fazla danışmanlık ücreti ödeyesiniz ki?

 

► Unutmayın! Damdan düşenin halinden damdan düşen anlar! Biz sizi anlıyoruz ;-)

 

Alman Kültür Merkezi, ekonomik ve sosyal olarak bağımsız bir organizasyondur !
Almanya'da Üniversite Eğitimi Almanın Avantajları Nelerdir ?

Toplum olarak türklerin yaşadığı en kalabalık ülke olan Almanya'da devlet üniversitelerinin çoğunun yıllık harç oranları 500,- EUR civarındadır. Fakat bazı üniversitelerde dönem başına eğitime katkı payı gibi 500,- EUR ücretler mevcuttur. Aylık yaşam giderleri ortalama 500 - 650,- EUR civarındadır. Kolay kabul koşulları, ÖSYM diploma denkliği,öğrenciyken çalışma izni ve vergiden muafiyet gibi durumlarla,mezuniyet sonrası bir iş bulmak şartıyla çalışma ve ikamet izni gibi fırsatlar düşünüldüğünde Almanya'da üniversite eğitimi almak gerçekten de çok avantajlıdır.

 

Ekonomik Eğitim

Türkiyedeki Üniversite harçlarına neredeyse denk gelebilecek bedelle, yüksek standardlarda çok ekonomik eğitim alabilirsiniz.

 

Saygın ve Kaliteli Eğitim

Dünyanın bilim, teknoloji ve ekonomi alanında en ileri ülkelerinden birinde, çok kaliteli bir eğitim ve saygın bir diploma alarak gelecekteki kariyer ve yaşam standardlarınızı buna göre yön verebilirsiniz.

 

Kolay Kabul

Almanya üniversitelerine başvuru ve kabul işlemleri profesyonelce ve doğru yapıldığı takdirde, birçok ülkeye çok daha kolay ve kısa sürer.

 

Ekonomik Yaşam

Almanya'da eğitim almanın Türkiye'de farklı bir şehirde eğitim almaktan çok bir farkı yoktur. Konaklama, beslenme ve sosyal giderler için bir öğrenciye aylık ortalama 500 ile 650,- EUR yeterli olmaktadır.

 

Mezuniyet sonrası çalışma ve ikamet izni

Mezun olduktan sonra 18 ay içerisinde kendinize iş bulmanız durumunda veya belirli şartlar altında kendi işinizi kurarsanız, size Almanya'da ikamet ve çalışma izni verilir.

 

Almanya'da dil okulu başvurusu, Almanya üniversite başvurusu, Almanya'da master, Almanya'da doktora, Almanya göçmenlik başvurusu, Almanya vize başvurularınız için bizimle temasa geçiniz.

Almanya Hakkında
Neden Almanya ?
ALMAN KÜLTÜR MERKEZİ
ALMANYA `DA ÜNİVERSİTE EĞİTİMİ

Copyrights reserved Alman Kültür Merkezi