Alman Kültür Merkezi
Türkiye Deutscheskultur Zentrum
Türkei

 

Deutscheskultur Zentrum Türkei

Almanya`da yüksek öğrenim için kayıtlar başlamıştır.

Anasayfa | Site Haritası | İletişim

Alman Kültür Merkezine Hoşgeldiniz!

Neden Alman Kültür Merkezi ?

► Güvenilir, bilgili, profesyonel ve kalitelidir.

 

► Sadece Almanya konusunda uzmandır.

 

► Amacı para kazanmak değil, gençlere yeni perspektivler sunmayı bir görev bilmiştir.

 

► Kadrosu, bizzat Almanya`da Üniversite öğrenimi görmüş personelden oluşmasından ötürü her konuda tecrübe ve çözüm sahibidir.

 

► Kesinlikle boş vaadlerde bulunmaz ve Vize`yi kesinlikle garanti etmez!

 

► Akılcı ve doğru yönlendirir, para ve zaman kaybınızı önler.

 

► Öğrencilerin memnuniyetini kendisine pusula edinmiştir. Onların başarılarıyla mutlu olur.

 

► Başvuru yapmış her öğrencisiyle özel olarak ilgilenir ve ilişkilerini devamlı sıcak tutar.

 

► Fiyat konusunda en uygun ve branjında en profesyonel olarak danışmanlık hizmeti veren tek kurumdur. Aynı uçakta, aynı koltuk,  aynı hedefe varmak için neden daha fazla danışmanlık ücreti ödeyesiniz ki?

 

► Unutmayın! Damdan düşenin halinden damdan düşen anlar! Biz sizi anlıyoruz ;-)

 

Alman Kültür Merkezi, ekonomik ve sosyal olarak bağımsız bir organizasyondur !
Nasıl Başvurabilirim ?
Nasıl Başvurabilirim?

Almanya'da Dil, Lisans, Master ve Doktora yüksek öğrenimi için danışmanlık hizmetlerimiz üç adımdan oluşmaktadır.

 

En önemli farkımız öğrencimizi gereksiz detay ve bilgilere boğmadan, güvenilir, dürüst, bilgili, ilkeli ve bizzat Almanya'da öğrenim görmüş uzmanlarımızdan oluşan ekibimizle çözümler sunmaktır. Böylelikle zaman ve para kaybınızı önlemiş oluruz. Geleceğiniz doğru eğitim danışmanlığıyla şekilleneceğini lütfen unutmayınız.

Aşağıdaki tablodan adım adım danışmanlık süreçlerini takip edebilirsiniz.

Başvurular Websitemizdeki Forumdan Türkiye'nin(K.K.T.C. dahil) her yerinden ONLİNE olarak yapılır.
Başvurunuz uzmanlarımız tarafından değerlendirilir,sonucun olumlu olması halinde bizlere göndereceğiniz belgeler konusunda bilgilendirilirsiniz ve buna tabi danışmanlık ücreti ödemeniz talimatı alırsınız. Belge ve danışmanlık ücretinin bizlere ulaşmasıyla işlemlerinizi hemen başlatırız. » » »
ADIM ADIM ÜNİVERSİTE'YE GİRİŞ
» » » Belgeleriniz tercüme edilir,diğer belgelerle Almanya'daki Üniversitelere başvurularınız (aracı bir kurum olmaksızın direkt olarak) yapılır.
Gelen sonuca göre dil okulu ve konaklama konularında sizinle bağlantıya geçilir. İsteğinize bağlı olarak bloke hesap, sağlık sigortası ve uçak biletiniz gibi konularda diğer işlemler tamamlanir. » » » Bütün belgeler düzenlenerek öğrenci dosyanız size kurye ile güvenle ulaştırılır. Bu dosyanızla birlikte Vize için bir randevu almanız ve dikkat edeceğiniz hususlar konusunda bilgilendirilirsiniz. Diğer tüm belgeleriniz ve öğrenci dosyanızla Vize'ye başvurur ve belgeleriniz eksiksiz oldugundan Vize'nizi sorunsuz bir şekilde almanız öngörülmektedir. Fakat bu konuda takdir Konsolosluğundur.

Paranizi cöpe atmayin !

Sizlerin amacı Almanya'da en iyi bir Üniversite'ye girebilmek ve bu konudaki işlemlerinizi kusursuz, dakik gerçekleştirmek ve her konuda destek görmek olduğuna göre; daha üstün bir hizmeti %80-90'lara varan fiyat avantajlari dururken, neden paranızı boşuna çöpe atasınız ki ?  Örnek; Aynı uçakta, aynı koltuk ve aynı hedefe varmak için; neden daha fazla danışmanlık ücreti ödeyesiniz? Unutmayınız ki, oradaki bir Üniversite'ye giriş işin sadece başlangıcıdır, asıl bu dakikadan sonra okurken burada çöpe attığınız paralarınız size orada çok gerekli olacaktır !!! Bizler diğer danışmanlık firmaları gibi onlarca ülke için ticari hizmet vermeyiz, sadece Almanya konusunda uzman bir organizasyonuzdur. Bu nedenledir, hiç bir aracı firma ile çalışmadığımızdan ötürü arka planda rol alan aracı firmaların,pahalı,şaşalı Büro kira giderleri ve pahalı tanıtımların ücretleri sizin üzerinizden finanse edilmez !! Öğrencilerimize ticari gözle bakılmaz !!!

Unutmayın!

Almanya'da yüksek öğrenim artık bir lüks değil, iyi bir gelecek için zorunluluktur.

Copyrights reserved Alman Kültür Merkezi